O Spin Inkubatorze

Spin Inkubator jest platformą łączącą funkcje zdalnego kształcenia, bazy wiedzy oraz portalu społecznościowego pod adresem Spinkubator.pl. Dostępny jest dla Beneficjentów projektu „Model biznesowy budowy i rozwoju firm spin off” realizowanego przez Collegium Mazovia Innowacyjną Szkołę Wyższą. Beneficjenci projektu otrzymują unikalne login i hasło, które umożliwiają im korzystanie z części dla zalogowanych.

Funkcje dostępne dla zalogowanych Beneficjentów pozwalają na dostęp do treści wspomagających proces szkoleniowy (m.in materiałów dodatkowych) oraz do grup dyskusyjnych. Dodatkowo Spin Inkubator pozwala na konsultacje online z doradcami Projektu. Za pośrednictwem modułu e-learning Beneficjenci wykonują także zadania domowe, które zostaną sprawdzone przez trenerów.

Wirtualne spotkania z doradcami są uzupełnieniem spotkań, które każdy z Beneficjentów może odbyć w Biurze Projektu. Doradcy przyjmują podczas wyznaczanych przed szkoleniem dyżurów. Zapisy na dyżury prowadzone są w dniu szkolenia w Biurze Projektu.

Spin Inkubator jest częściowo dostępny dla wszystkich internautów. Zawiera blok informacyjny, gdzie publikowane są ważne wiadomości gospodarcze, interesujące artykuły oraz wywiady związane tematycznie z przedsiębiorczością, innowacyjną gospodarką oraz rynkiem pracy. W tej części portal będzie służył upowszechnianiu celów projektu.

Skomentuj artykuł