Spin Inkubator rusza niebawem!

Kategoria: 
W ramach specjalnie przygotowanej aplikacji uczestnicy szkoleń będą zdobywać wiedzę, konsultować się z doradcami (ekspertami z dziedziny biznesu), a także komunikować się między sobą, tworząc grupy dyskusyjne i społeczność.

Spin Inkubator jest e-learningową platformą dostępną dla Beneficjentów projektu "Model biznesowy budowy i rozwoju firm spin off" pozwalającą poszerzyć zdobytą na spotkaniach wiedzę,  kontaktować się z naszymi doradcami oraz budować społeczność także po zakończeniu szkoleń stacjonarnych.

Ta dedykowana do projektu witryna pozwoli Beneficjentom szkoleń pogłębiać dalej wiedzę, a także nadal kontaktować się z naszymi doradcami i z innymi uczestnikami szkoleń. Dzięki specjalnej wygodnej aplikacji każdy użytkownik będzie mógł m.in. pobierać specjalnie przygotowane materiały szkoleniowe, tworzyć grupy dyskusyjne, konstruować online swój biznesplan. Imienne konta gwarantują bezpieczeństwo i kulturę. Liczymy, że to zmotywuje niezdecydowanych do podjęcia próby zmierzenia się z rynkiem pracy - ale z perspektywy szefa.

Logowanie do modułu Spin Inkubatora będzie możliwe z poziomu strony www.spinoff.mazovia.edu.pl. Witryna ta, która dotychczas informowała o Projekcie, nie zniknie po jego zakończeniu, a pozostanie częścią Spin Inkubatora dostępną dla wszystkich bez konieczności logowania się. Będą się w niej nadal pojawiać informacje z dziedziny biznesu, pracy, edukacji, innowacji, przedsiębiorczości akademickiej i nie tylko. Ciekawe materiały pozwolą Beneficjentom projektu i wszystkim internautom trzymać rękę na pulsie, dopełnią także informacje publikowane w module dostępnym po zalogowaniu.

Zachęcamy do regularnego odwiedzania strony WWW – moduł online pojawi się już niebawem!

Skomentuj artykuł