Rekrutacja na konferencję zakończona

Kategoria: 
Konferencja "Budowa współpracy nauki z biznesem w województwie mazowieckim" jest realizowana zgodnie z zasadą równości szans kobiet i mężczyzn i zakłada większy udział płci niedoreprezentowanej.

Zakończyliśmy zapisy na konferencję "Budowa współpracy nauki z biznesem w województwie mazowieckim" realizowaną przez Collegium Mazovia Innowacyjną Szkołę Wyższą w ramach projektu model biznesowy budowy i rozwoju firm spin off" współfinansowany z EFS.

Konferencji przyświeca idea popularyzowania przedsiębiorczości akademickiej oraz innowacyjności. Uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję do wysłuchania osób związanych na co dzień z firmami spin off oraz z innowacyjną gospodarką. Jeden z prelegentów przyjedzie aż z Finlandii, by opowiedzieć o dochodzeniu tego kraju do pozycji światowego lidera w dziedzinie innowacji.

Każdy Beneficjent otrzymał komplet materiałów konferencyjnych, pakiet gadżetów (w tym kubek termiczny, torbę, pendrive i inne). W trakcie spotkania przewidziano przerwę śniadaniową, kawową oraz lunch z akcentami fińskimi.

Fot. Sxc.hu

Skomentuj artykuł