Jedyny taki inkubator

Kategoria: 
Spin Inkubator jest platformą łączącą funkcje zdalnego kształcenia, bazy wiedzy oraz portalu społecznościowego dostępną pod adresem Spinkubator.pl. Dedykowany jest dla Beneficjentów projektu „Model biznesowy budowy i rozwoju firm spin off” realizowanego przez Collegium Mazovia Innowacyjną Szkołę Wyższą.

Spin Inkubator podzielony jest na część ogólnodostępną oraz na wymagającą logowania. Pierwsza zawiera artykuły z dziedziny przedsiębiorczości, gospodarki i finansów, innowacji, a także porady eksperckie i case studies. W tej części portal służy upowszechnianiu celów Projektu, o których przeczytać można na jego stronie WWW.

Funkcje dostępne dla zalogowanych Beneficjentów pozwalają na dostęp do treści wspomagających proces szkoleniowy (m.in materiałów dodatkowych i szkoleń w systemie e-learning) oraz do grup dyskusyjnych. Dodatkowo Spin Inkubator pozwala na konsultacje online z doradcami Projektu.

Wirtualne spotkania z doradcami są uzupełnieniem spotkań, które każdy z Beneficjentów mógł odbyć w Biurze Projektu w trakcie trwania szkoleń. 

Beneficjenci projektu otrzymują unikalne login i hasło, które umożliwiają im korzystanie z części dla zalogowanych.

>>> Beneficjencie! Skorzystaj ze szkoleń online

Wszelkie informacje o Projekcie dostępne są w Biurze Projektu.

Fot:. Hxc.hu

Skomentuj artykuł