Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa zaprasza na jednodniowe warsztaty zarządzania zadaniami w oparciu o metodę GTD (Getting Things Done) Davida Allena.

Kategoria: 

Szanowni Państwo!
Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa zaprasza na jednodniowe warsztaty zarządzania zadaniami w oparciu o metodę GTD (Getting Things Done) Davida Allena.

GTD zostało okrzyknięte następcą "zarządzania czasem" (którym nie da się zarządzać, jako że jest go zawsze za mało...) oraz jedyną skuteczną metodą bezstresowej efektywności działającą w dzisiejszych przeładowanych informacjami, obowiązkami i stresem czasach.
"Metoda Getting Things Done to nowy kult ery informacji" Wired

"... GTD to lekarstwo na codzienne pożary w pracy. Z niej dowiesz się jak przezwyciężać uczucie niepokoju i przytłoczenia (...) jak skończyć z nawykiem odkładania spraw na później oraz jak osiągnąć stan ciągłej gotowości do walki" Network Magazine

Są to jedyne takie praktyczne warsztaty realizowane przez praktyków GTD oraz trenerów i doradców biznesowych z firmy Capful (Lucjan Paszkiewicz i Agata Bona).

Trenerzy

Warsztaty pomogą Ci w opracowaniu indywidualnego systemu zarządzania strumieniem zadań i zobowiązań. Jest to synteza najlepszych narzędzi do zarządzania sobą w czasie oraz metody Getings Things Done Davida Allena. W prosty i zrozumiały sposób poprzez zestaw ćwiczeń, autotestów i gier pokażemy, jak można zwiększyć swoją efektywność a przy tym osiągnąć większy spokój wewnętrzny.

Opis szkolenia

TERMINY
12 października (piątek) 9:30-16:30

MIEJSCE
ul. Miodowa 1, Warszawa

KOSZTY  UDZIAŁU
499 zł brutto za jedną osobę 
Studenci, absolwenci Collegium Mazovia oraz uczestnicy szkoleń projektu Model biznesowy budowy i rozwoju firm spin off otrzymają specjalne zniżki. Szczegółowe informacje podaje regulamin uczestnictwa.

W cenie:

  • materiały dydaktyczne,
  • certyfikat uczestnictwa,
  • przerwy kawowe, lunch.

Wpłatę prosimy dokonać na konto:
PKO BP SA o/Siedlce 59 1020 4476 0000 8502 0199 5737
Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa
08-110 Siedlce, ul. Sokołowska 161

WARUNKI UCZESTNICTWA
Uczestników obowiązuje regulamin szkolenia organizowanego przez Collegium Mazovia Innowacyjną Szkołę Wyższą. Z treścią regulaminu można zapoznać się na stronie internetowej pod niniejszym linkiem.

ZAPISY
Poprzez formularz zgłoszeniowy elektroniczny formularz zgłoszeniowy pod niniejszym linkiem.

Ilość miejsc ograniczona. Zapisz się już dziś!

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE
Organizacja: Elżbieta Nowik, tel. 022 634 36 21 e-mail: enowik@mazovia.edu.pl
Program: Agata Bona, tel. 604 542 532, e-mail: agata.bona@capful.com.pl

Fot. © Rafter | Stock Free Images & Dreamstime Stock Photos

Skomentuj artykuł