Spinoff

Jedyny taki inkubator

Spin Inkubator jest platformą łączącą funkcje zdalnego kształcenia, bazy wiedzy oraz portalu społecznościowego dostępną pod adresem Spinkubator.pl. Dedykowany jest dla Beneficjentów projektu „Model biznesowy budowy i rozwoju firm spin off” realizowanego przez Collegium Mazovia Innowacyjną Szkołę Wyższą.

O obu płciach na konferencji „Szanse i wyzwania dla równości szans płci w ramach EFS na lata 2014-2020”

6 lutego br. w Warszawie odbyła się konferencja „Szanse i wyzwania dla równości szans płci w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020” traktująca o zdobytych dotychczas doświadczeniach i przyszłych zadaniach w kwestiach równości szans kobiet i mężczyzn.

"Najważniejszy w każdym działaniu jest początek"

Zakończyliśmy szkolenia menedżerskie w ramach projektu "Model biznesowy budowy i rozwoju form spin off". Ich koniec oznacza jednak początek kolejnego etapu - niebawem ruszy Spin Inkubator.
Fot. Sxc.hu

Wesołych świąt!

Wesołych, ciepłych, rodzinnych, pełnych wypoczynku i wspaniałych łakoci świąt Bożego Narodzenia życzy Biuro Projektu "Model biznesowy budowy i rozwoju firm spin off" oraz Collegium Mazovia

Spin Inkubator rusza niebawem!

W ramach specjalnie przygotowanej aplikacji uczestnicy szkoleń będą zdobywać wiedzę, konsultować się z doradcami (ekspertami z dziedziny biznesu), a także komunikować się między sobą, tworząc grupy dyskusyjne i społeczność.

Zapraszamy na konferencję „Mentoring - efektywne wsparcie kobiecej przedsiębiorczości”

która odbędzie się 12 grudnia 2012 r. w Collegium Mazovia Innowacyjnej Szkole Wyższej w Siedlcach

Rekrutacja została zakończona

W ramach działań związanych z projektem „Model biznesowy budowy i rozwoju firm spin off” prowadzimy bezpłatne specjalistyczne szkolenia menedżerskie.

Zakończono rekrutację na letnie szkolenia menedżerskie

Prowadzimy letnie szkolenia menedżerskie w ramach projektu „Model biznesowy budowy i rozwoju firm spin off". Tematyka szkoleń związana jest z działaniami projektowymi o dotyczy biznesu, prowadzenia własnej działalności, innowacji oraz współpracy nauki i biznesu.

Nowe daty szkoleń Modułów II i III

W związku z licznymi głosami uczestników, że niektóre proponowane terminy zajęć z Modułów II lub III woleliby Państwo zmienić (ze względu na planowane urlopy w okolicach długiego weekendu majowego oraz Bożego Ciała), przedstawiamy proponowane zmiany terminów niektórych zajęć.

Strony

Skomentuj artykuł