Jak komercjalizować wyniki badań - konferencja FnrNP już w styczniu

Kategoria: 
Fundacja na rzecz Nauki Polskiej we współpracy z Giełdą Papierów Wartościowych oraz Polską Konfederacją Pracodawców Prywatnych LEWIATAN organizuje konferencję"START-UP! Jak innowacyjnie wspierać innowacje?".

Wydarzenie będzie miało miejsce 22 stycznia 2013 r. w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Jej tematem przewodnim będzie wymiana doświadczeń i pomysłów na to, jak komercjalizować wyniki badań i współpracować z biznesem.

Uczestniczący w konferencji naukowcy będą mogli nie tylko poszerzyć swoją wiedzę: organizator umożliwi im także prezentację pomysłów potencjalnym inwestorom obecnym na wydarzeniu.

Część plenarna konferencji będzie się składała z dwóch paneli – w trakcie pierwszego z nich zostaną omówione dostępne formy wsparcia innowacji ze strony instytucji publicznych, zaś drugi dotyczyć będzie współpracy, jaką naukowcy nawiązują z przedstawicielami biznesu, decydując się na komercjalizację wyników badań naukowych.

Do udziału w panelach zostali zaproszeni wybitni eksperci i praktycy z poszczególnych dziedzin, zaś jako keynote speaker wystąpi Johan Gorecki, współtwórca Skype’a, który obecnie jest dyrektorem generalnym Globe Forum.

Program konferencji można znaleźć tutaj. Zgłoszenia należy dokonać do 15 stycznia. Udział jest bezpłatny.

Konferencja jest organizowana w ramach projektu SKILLS finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Naukowcy zainteresowani prezentacją w trakcie konferencji swoich pomysłów na wdrożenia proszeni są o kontakt z Justyną Motrenko, tel.:  604 128 083, e-mail: justyna.motrenko@fnp.org.pl. W sprawie rejestracji uczestnictwa w konferencji prosimy o kontakt z Martą Michalską-Bugajską, tel.:  604 128 182, e-mail: bugajska@fnp.org.pl

 

Skomentuj artykuł